10 липня 2026 23:36

ЛНЗ повторив рекордний нічийний серіал чемпіонату України

За підсумками минулого Чемпіонату України відбулися зміни в рейтингу найдовших нічийних серій клубів.


Після матчу 1-го туру «Зоря» — ЛНЗ (0:0) нічийний серіал черкаського клубу, який розпочався ще 20 квітня 2025 року, збільшився до семи ігор. Це стало повторенням всеукраїнського рекорду серед усіх клубів. ЛНЗ спочатку при Роману Григорчуку порівну ділив очки зі суперниками впродовж 6-ти поспіль ігор УПЛ, а потім збільшив на один пункт «мирову» серію при Віталію Пономарьову.


У попередньому сезоні також підняли планку нічийних клубних рекордних серіалів «Динамо» — до 5-ти «мирових» (5-13 місце в рейтингу) та «Карпати» — до 4-х.


Повторив клубну рекордну серію «Металіст 1925» (з 3-х ігор) і лише однієї нічиї забракло «Колосу» до повторення клубного рекорду.


Найдовші нічийні серії в Чемпіонаті України