8 липня 2026 08:55
Легіонер "Полісся": "В "Динамо" дуже хороша команда, дуже хороший тренер і більше досвіду, аніж в "Університаті Клуж"
Колишній гравець ЧФР "Клуж" Ліндон Емерллаху порівняв чемпіонати Румунії та України, а також високо оцінив "Динамо" перед матчами Ліги Європи з "Університатею Клуж".
"Рівень чемпіонату України значно відрізняється, він сильніший. У київського "Динамо" дуже хороша команда, і у них більше досвіду, ніж в "Університаті Клуж". Також у них дуже хороша команда і дуже хороший тренер, я думаю, що це буде складний матч для обох команд.
Я покинув Румунію шість місяців тому, почуваюся фантастично і продовжую працювати щодня. Звичайно, я сумую за деякими друзями з Клужа. І я сумую за містом, до речі, я вважаю його найкрасивішим у Румунії", - зізнався Емерллаху у коментарі Prima Sport.
Фото - "Полісся"
Коментарі
Увійдіть в систему
або
Зареєструйтесь
