5 липня 2026 20:10

Дискваліфікацію Балогуна після вилучення в матчі з Боснією та Герцеговиною призупинено. Форвард США зможе зіграти проти Бельгії

Дискваліфікацію форварда збірної США Фоларіна Балогуна скасовано.


Футболіст «Монако» отримав червону картку після ВАР у матчі 1/16 фіналу ЧС-2026 проти Боснії та Герцеговини (2:0) через наступ на гомілкостоп Таріка Мухаремовича.

Як повідомляє The Athletic, дискваліфікацію Балогуна було припинено – тепер нападник зможе взяти участь у матчі 1/8 фіналу проти збірної Бельгії 7 липня.

Стверджується, що підставою для скасування дискваліфікації послужила стаття 27 дисциплінарного кодексу ФІФА, згідно з якою судовий орган має право прийняти рішення про повне або часткове зупинення застосування дисциплінарних заходів – при цьому призупинення може бути скасовано у разі скоєння гравцем порушення протягом випробувального терміну. Зазначається, що форвард збірної Португалії Кріштіану Роналду уникнув триматчевої дискваліфікації перед чемпіонатом світу за аналогічних обставин, пропустивши лише одну гру з трьох.