4 липня 2026 17:56

Холанд: "Бразилія - ​​команда, за якою я стежив з дитинства. Зіграти проти Бразилії буде чимось особливим та неймовірним"

Нападник збірної Норвегії Ерлінг Холанд поділився очікуваннями від майбутнього матчу 1/8 фіналу чемпіонату світу 2026 року з Бразилією. Форвард "Манчестер Сіті" зізнався, що з дитинства стежив за бразильською командою та вважає майбутню зустріч особливою.


"Бразилія - команда, за якою я стежив з дитинства. Скільки себе пам'ятаю, у них завжди було стільки чудових гравців, тож зіграти проти Бразилії буде особливим і неймовірним.

Це така гарна та дивовижна країна. Це буде грандіозно! Коли ти Бразилія, у тебе можуть бути найкращі гравці у світі, бо це і є Бразилія. Я люблю Бразилію!” – зізнався Холанд.