17 травня 2026 18:48

Іме Окон, який був на перегляді в "Динамо", ледь не став бронзовим призером другої Бундесліги. Йому завадив гол колишнього динамівця

Африканський центрбек Іме Окон, який не так давно був на перегляді у "Динамо", у складі "Ганновера" ледь не став бронзовим призером другої Бундесліги.


Нічия в останньому турі з "Нюрнбергом" (3:3) не дозволила "96-м" посісти третє місце, що дає право зіграти у стикових матчах з "Вольфсбургом" за третю путівку до першої Бундесліги.


До речі, саме гол екс-динамівця Луки Лочошвілі не дозволив "Ганноверу" вперше за 7 років повернутися в еліту, а Іме Окона позбавив можливості пограти в одному з найкращих європейських чемпіонатів наступного сезону.


Всього за цей сезон Іме провів 25 матчів та забив 2 м'ячі, а також почав викликатися до лав національної збірної ПАР.


Фото - ФК "Динамо"