2 травня 2026 19:59

Адлі назвав "дурістю" свої слова про бажання грати за Францію та готовий виступати за Алжир

Колишній півзахисник "ПСЖ", "Бордо" та "Мілана" Ясін Адлі висловив готовність грати за збірну Алжиру.


Раніше футболіст заявляв, що хоче грати за Францію, а не Алжир, звідки родом його батьки, оскільки прагне виступати на найвищому рівні. Він грав за юнацькі та молодіжні команди Франції.

«Я був щирим тоді, казав, що думав, але це було безглуздо. Це нашкодило мені, позбавило чогось, на що я маю право.

Я казав, що прагну до найвищого рівня, тому моєю метою була Франція, але я відчуваю величезну повагу до алжирської національної збірної. Мої найбільші спортивні радості пов'язані з ними, і я відчуваю величезну повагу до своєї країни.

Я ніколи не хотів нікого образити. На мене впала хвиля ненависті, люди говорили: «Ми не хочемо, щоб ти ступав на алжирську землю». Я відповів: «Не хвилюйтеся, я не з тих, хто змінить свою думку, хто відмовиться від своїх слів». Але насправді навіть це все було нісенітницею. Не можу сказати, що це була юнацька помилка, це те, що я думав на той час.

Я не хочу, щоб мене запам'ятали наприкінці кар'єри ось так, щоб коли люди побачать мене, вони говорили: «О, дивіться, він не грав за збірну». Можна змінити будь-яку область. Реальність така, що це відбувається на полі. Можливо, я зможу зробити свій внесок у збірну? У мене немає з цим проблем, жодного его», – сказав 25-річний хавбек «Аль-Шабаб Ер-Ріяд» в інтерв'ю алжирському Sport Team.