2 травня 2026 14:11

Ляпорт: "Це щось унікальне — як у "Сіті" піклуються про футболістів"

Захисник «Атлетика» Емерік Ляпорт згадав свій досвід у «Манчестер Сіті» та розповів про ставлення до гравців в англійському клубі.


— Чи шкодували ви колись про переїзд до Саудівської Аравії?


— Я шкодував у тому сенсі, що був у найкращому клубі світу — «Сіті». Це щось унікальне — як там дбають про футболістів, ти розумієш це лише тоді, коли йдеш. Поки ти там це вражає, а потім, коли звикаєш, сприймаєш як щось звичайне. А коли вже йдеш і не живеш цією особливою щоденною рутиною, усвідомлюєш, який це був успіх — бути в такому великому клубі, як «Сіті».

І я вже казав: для мене це був незабутній досвід, я щиро вдячний клубу. Я не можу сказати нічого поганого, бо це була одна з найкращих подій у моєму житті, — сказав Ляпорт.

За «Манчестер Сіті» він виступав з 2018 до 2023 року, після чого перейшов до «Аль-Насру». До «Атлетіка» приєднався 2025 року.