21 квітня 2026 10:52
Журналіст: "Якби Пономаренко реалізував всі моменти в матчі проти "Зорі", то його б в УПЛ ніхто не наздогнав цього сезону за кількістю голів"
Журналіст Ігор Циганик хвалить форварда "Динамо" Матвія Пономаренка.
"Коли я дивився поєдинок проти "Металіста 1925" і там грав Герреро, повірте, ця людина, от там Марон Маркевич порівняв його з пляжним футболістом. Я так само десь розумію, що десь піднабрав достатньо серйозно, але зараз не можна говорити про те, що Герреро може бути якоюсь певною конкуренцією чи заміною для Пономаренка.
Пономаренко зараз - кров з молоком, біжить вперед, створює моменти. Купу моментів створив, він міг, до речі, в поєдинку вже проти "Зорі" стати найкращим бомбардиром чемпіонату, тому що якби він все реалізував, то навряд чи би його могли наздогнати. Це, звичайно, жарт, але десь він близький до істини", - заявив Циганик на власному ютуб-каналі.
Коментарі
Увійдіть в систему
або
Зареєструйтесь
