6 лютого 2026 20:42
"Висить фото, де його обіймають": Трубін після голу "Реалу" став прикладом для гравців "Бенфіки" U-19
Бенфіка показала залаштунки перемоги своєї команди U-19 над празькою Славією (3:2) в 1/16 фіналу Юнацької ліги УЄФА. Як повідомляє A Bola, головний тренер португальської команди Вітор Вінья перед матчем виголосив промову, в центрі якої був гол українського голкіпера Анатолія Трубіна.
Наставник згадав м'яч, забитий Трубіним на 90+8-й хвилині у ворота Реала (4:2) в Лізі чемпіонів, як доказ того, що боротися треба до кінця.
«В аудиторії висить фото, де хлопці обіймають Трубіна. Це доказ того, що гра триває з першої до останньої секунди. Ми повинні бути «увімкненими», єдиними, відчувати себе особливими через те, що ми в такому клубі, як Бенфіка», – заявив Вінья своїм підопічним.
Коментарі
Увійдіть в систему
або
Зареєструйтесь
