11 січня 2026 10:31
Капітан "Реала" Карвахаль висловився про своє майбутнє у клубі
Правий захисник і капітан мадридського «Реала» Даніель Карвахаль відповів на запитання про свій контракт з «вершковими». Діюча трудова угода 34-річного гравця з клубом розрахована до літа 2026 року.
«Я лише недавно відновився після травми. Все, що мені потрібно, це тренуватися і отримувати задоволення від гри. Клуб повністю солідарний зі мною. Мені потрібно грати, щоб побачити, який рівень я можу показати на полі. Поки ми перебуваємо на одній хвилі, жодних проблем не буде», — наводить слова Карвахаля журналіст Фабриціо Романо на своїй сторінці у соціальній мережі X.
Захисник грає за «Реал» із 2013 року. За цей період він взяв участь у 436 матчах у всіх турнірах, у яких відзначився 14 голами та 65 результативними передачами.
Коментарі
Увійдіть в систему
або
Зареєструйтесь