17 грудня 2025 09:40

Талант "Баварії" Леннарт Карл міг перейти в "Реал", друг сім'ї розкрив причини зриву угоди

17-річний півзахисник "Баварії" Леннарт Карл міг перебратися до мадридського "Реала" у 2018 році.


Журналіст та друг родини футболіста Себастьян Лейсганг розповів про перегляд молодого гравця в іспанській команді та назвав причини зриву переходу.


"Він проходив перегляд у "Реалі", коли йому було 10 років. Були тренувальні збори на регіональному рівні, один з них - у Гроскротценбурзі, в регіоні Ашаффенбург. Звідти він пройшов у наступний раунд, який проходив у Меммінгені. Там він знову домігся успіху, після чого його запросили у "Реал" і дозволили грати на "Бернабеу".

Як ви знаєте, угода з "Реалом" тоді не відбулася. Батько пізніше сказав мені, що він дуже радий цьому, бо відчував, що справа була не так у сині, як у переговорах з великими агентствами щодо підбору гравців. Ось чому угода зірвалася, і, озираючись назад, сім'я, звичайно, не шкодує про це", - зізнався Лейсганг.