9 грудня 2025 08:34

Вболівальники "Монако": "Клуб тоне, а керівники роблять вигляд, що все в порядку"

Уболівальники "Монако" після матчу 15-го туру французької Ліги 1, в якому монегаски поступилися "Бресту" з рахунком 0:1, публічно розкритикували клуб.


"Ми місяцями чекали пробудження, усвідомлення ситуації, хоч якоїсь ясності від спортивного керівництва "Монако". Власники клубу зробили ставку на корпоративну модель футболу. Але очевидно, що ця модель, заснована на фінансах, а не на спортивних досягненнях, не працює. Душа і дух прекрасної гри "Монако" не поважаються. Гравці здаються втраченими на полі, їм не вистачає ні менталітету, ні ресурсів.


Ще в літнє трансферне вікно ми висловлювали свої сумніви та побоювання: нестабільний склад, безсистемні рішення, відсутність спортивного бачення. Управління здоров'ям наших гравців є дилетантським, а наш лазарет постійно переповнений.


Ми донесли все це до керівництва клубу, як завжди, з усією серйозністю та повагою. Але попередження було проігноровано. Помилки накопичувалися. Клуб тоне, а спортивні директори продовжують вдавати, що все гаразд. Сьогодні наш терпець зник. Ми змушені публічно заявити про свою тривогу з огляду на те, що ніхто інший у клубі не готовий взяти на себе відповідальність", – заявили вболівальники.


Окрім публічної критики, фанати французького клубу планують влаштувати страйк, не аплодуючи перші 15 хвилин зустрічі матчу Ліги чемпіонів із "Галатасараєм".


Після 15-ти турів "Монако" перебуває на сьомому місці у турнірній таблиці вищого дивізіону французької першості, набравши 23 очки.