7 грудня 2025 18:55

Маскерано: "Альба та Бускетс увійшли в історію "Інтер Маямі"

Головний тренер "Інтер Маямі" Хав'єр Маскерано подякував Жорді Альбі та Серхіо Бускетсу, котрі завершили кар'єру після перемоги в МЛС.


"Альба і Бускетс увійшли до історії цього клубу, повністю змінивши його, поряд з Лео [Мессі]. З сьогоднішнього дня вони залишаться у великій історії "Інтер Маямі". Ось для чого вони прийшли: щоби змінити курс цього клубу.


У нас була та частка везіння у грі, яка необхідна, щоб стати чемпіоном. Але якщо і була команда, яка заслуговує на такий результат, то це наша. Говорю це відкрито. Ми були командою, яка виступила найкраще цього сезону.

Ця перемога має стати стимулом для клубу не стояти на місці, а прагнути більшого. За останні кілька років "Інтер Маямі" вдалося зробити правильні кроки. Потрібно використати цей стимул надалі", - переконаний Маскерано.