1 грудня 2025 18:28
Ігор КОСТЮК: "Незважаючи на вік, Редушко робив свою справу без мандражу"
Прес-конференція в.о. головного тренера "Динамо" Ігоря Костюка після матчу з "Полтавою".
- На жаль, сьогодні пішов із життя наш знаменитий гравець Володимир Мунятн. Світла пам'ять йому. Для мене це символічно, бо ми з ним народилися одного дня з різницею у 29 років. Він завжди дзвонив мені у мій день народження та вітав першим. Він говорив: "Ігорьок, у цей день народжуються лише великі люди". Він точно був великою людиною і назавжди залишиться у наших серцях.
- Що говорили гравцям у перерві та наприкінці матчу?
- Наголошували на тому, що потрібно швидше виходити в атаки. Команда суперника створювала не дуже багато моментів, але у нас у захисті мало бути трохи більше концентрації. Сьогодні ми не готові до такої боротьби фізично. Звісно, в атаці нам теж не вистачило свіжості. На жаль, пропустили два м'ячі. Подали багато стандартів, але моментів після них не було створено. Забили один м'яч. Не вистачило часу. Звісно, команда засмучена. Усі це розуміють та переживають. Об'єднаємось, налагодимо атмосферу, хлопці піднімуть голови, у нас буде більше часу для підготовки та у наступному матчі зіграємо по-іншому. Фізично краще.
- Як оціните гру дебютанта Редушка?
- Він вийшов разом із Яциком. Редушко подав, Яцик забив. Це новий гравець, який розуміє мої вимоги, що потрібно робити. Радий, що він сьогодні дебютував. Незважаючи на вік, робив свою справу без мандражу.
- Що з Шапаренком та Шолою, які були відсутні у заявці?
- Шола отримав учора на тренуванні пошкодження - підвернув гомілковостоп і сьогодні не був готовий на 100%. Шапаренко також не готовий. Ми порадилися з лікарями та з Миколою. Вирішили, що сьогодні він би не приніс користі команді.
Коментарі
Увійдіть в систему
або
Зареєструйтесь