30 листопада 2025 11:42

"Хотів б так само: пограти в топ-чемпіонатах, як АПЛ чи Бундесліга": зірка "Металіста 1925" має брата в "Бешикташі"

Албанський вінгер Металіста 1925 Ермір Рашиця в ексклюзивному інтерв'ю сайту «Український футбол» розповів про своє бажання в майбутньому зіграти в топових європейських чемпіонатах.


Рашиця повідомив, що 29-річний косовський фланговий півзахисник турецького Бешикташа Мілот Рашиця, який має досвід виступів за німецький Вердер і англійський Норвіч, є його двоюрідним братом. Він хоче повторити приклад родича.

«Так, він мій двоюрідний брат. Ми добре спілкуємось. Звичайно, я б хотів, щоб у мене склалось так само: пограти в топчемпіонатах, як АПЛ чи Бундесліга. Подивимось, що буде далі».