Йожеф САБО: "Швецію назвати подарунком точно не можна. З такими командами завжди неприємно і важко грати"
Колишній головний тренер "Динамо" і збірної України Йожеф Сабо не дуже задоволений, що ми гратимемо зі Швецією у плей-офф відбіркового турніру ЧС-2026.
"Швецію точно подарунком назвати не можна. Міцна європейська збірна, яка сповідує силовий жорсткий футбол. З такими командами завжди неприємно і важко грати. Багато шведських футболістів представляють європейські клуби, і міжнародного досвіду їм не позичати. До березня, коли відбудеться матч, ще багато часу, можуть відбутися кадрові зміни, але важливо цей час використовувати з користю і підійти у всеозброєнні.
Якщо говорити про Польщу та Албанію - наших потенційних суперників у другому матчі, то обидві команди сповідують більш технічний футбол і тактична підготовка напевно буде відрізнятися", - вважає Сабо.


