18 листопада 2025 18:17

США спростять візові процедури для вболівальників на ЧС-2026

Уряд США погодився на прискорену процедуру подання заяв на візи для вболівальників, які бажають відвідати матчі своїх збірних, на чемпіонаті світу 2026 року.


На прес-конференції у Білому домі президент Дональд Трамп та держсекретар Марко Рубіо підтвердили угоду з ФІФА про надання вболівальникам, які мають квитки, прискореного обслуговування.


Чиновники Цюріха вітали систему пріоритетного призначення співбесід, тепер відому як FIFA Pass, хоча ця система забезпечує лише швидку співбесіду і не дає гарантій, що візи будуть схвалені.


"Сполучені Штати пропонують пріоритетні зустрічі, щоб уболівальники чемпіонату світу з футболу ФІФА могли пройти співбесіди на отримання візи і довести, що вони мають право на участь. Квиток не є візою і не гарантує в'їзд до США. Це гарантує вам прискорений запис на прийом. Ви все одно пройдете ту ж саму перевірку, що й решта. Єдина відмінність у тому, що ми піднімаємо вас у черзі", - заявив Рубіо.