"Таємничо зникає назавжди, коли неминуче пропускає гол": фанати "Ноттінгем Форест" оцінили гру Зінченка з "Челсі"
У суботу, 18 жовтня, Ноттінгем Форест розгромно програв Челсі (0:3) в матчі восьмого туру чемпіонату Англії.
Український захисник Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі «лісників» та провів на полі 74 хвилини, після чого був замінений на Кріса Вуда.
Сайт «Український футбол» промоніторив соцмережі, зібравши коментарі вболівальників Ноттінгем Форест щодо гри Зінченка в матчі з Челсі.
Cufc_HJF: «Зінченко таємничо зникає назавжди, коли неминуче пропускає гол».
ImJamieMartin: «Зінченко об'єктивно слабкий, чесно кажучи, не думаю, що він такий вже хороший. Слабкий у захисті й не дуже хороший з м'ячем. Не можу дочекатися повернення Айни».
jtweets1865: «Моїм головним критерієм для наступного головного тренера є те, що він повинен сильно не любити Зінченка».
Bootcutgenes: «Зінченко в команді, яка бореться за виживання, – жахливий кадровий прорахунок».
Jaacknffc: «Зінченко досконало опанував мистецтво створювати враження, ніби він щось робить, насправді нічого не роблячи. Постійно напівсерйозно намагається відбити м'яч, бігає назад, не вміє робити передачі, не має ніг».


