Пилип БУДКІВСЬКИЙ: "Ми розуміли, що в "Динамо" може бути ментальний і психологічний дисбаланс, на цьому фоні ми можемо зіграти"
Нападник "Зорі" Пилип Будківський забив гол, котрий відібрав очки в "Динамо" (1:1).
"У першому таймі нам не пощастило, був гарний момент у Неманьї, і в них були моменти. А десь у другому таймі трохи призупинили грати, пропустили гол. Трохи зібралися, це як холодний душ, нам коли забивають, то ми починаємо краще грати.
Розуміли, що в "Динамо" було чотири нічиї поспіль, вони будуть розуміти, що їм потрібна перемога. І ми сьогодні заробили очко, це для нас непоганий результат.
Це непоганий результат. Ми хотіли три очки, але це гранд нашого чемпіонату, ми розуміли, з ким будемо грати. Нам вдавалися гарні моменти, десь провалювалися. Будемо виправляти це.
Ми розуміли, що в "Динамо" може бути ментальний і психологічний дисбаланс, на цьому фоні ми можемо зіграти. І в цьому плані нам було краще психологічно", - заявив Будківський на УПЛ ТБ.
Фото - ФК "Зоря"


