24 вересня 2025 14:54

Блохін про чвертьфінал ЧС-2006 проти Італії: "Я сказав: "Хлопці, ви досягли того, чого досягли. Ось виходьте та грайте"

Фото - https://depositphotos.com/ua/


Колишній головний тренер збірної України Олег Блохін розповів, як налаштовував команду на чвертьфінал ЧС-2006 проти Італії.


"А я сказав: "Хлопці, ви досягли того, чого досягли. От виходьте, грайте". Тут уже, ну, я розумів, що тут Шовковського Сашу треба було міняти, він спустошений був хлопець вже. Видно було після цих пенальті, і перший ось цей м'яч відчувалося. Це не до того, що я хотів його замінити саме, а от якби був другий воротар, я поставив би другого, а футболісти вже хто був, того й поставив. Хто вже був живий.


Я не думав, що ми Італії там повинні програвати 3:0 або щось, так, пік пройшов, так, ейфорія там все. Але ж хлопці розуміли, що тут ще можна вище піднятися", - підкреслив Блохін на ютуб-каналі Ігоря Циганика.