23 липня 2025 16:42

"Наполі" купує воротаря Мілінковіча-Савича з "Торіно" за 22,5 млн євро і може підписати Міретті з "Ювентуса" за 10-15 млн

"Наполі" працює над двома покупками на трансферному ринку.


Як повідомляє журналіст Джанлука Ді Марціо, найближчим часом очікується оформлення трансферу голкіпера «Торіно» Вані Мілінковіча-Савіча до «Наполі» за 22,5 мільйона євро.


Клуб заплатить більше, ніж прописані в контракті відступні 19 мільйонів, щоб отримати можливість виплатити загальну суму на виплат. У зворотному напрямку перейде Сиріль Нгонж на правах оренди за 1 млн. євро з можливою опцією викупу за 18 млн. євро.


Також "Наполі" активно працює над трансфером Фабіо Міретті з "Ювентуса". Угода може бути оформлена як повноцінний трансфер або оренда із зобов'язанням викупу.


Угода по 21-річному півзахиснику оцінюється в 10-15 мільйонів євро. Гравцю «Наполі» пропонує чотирирічний контракт із зарплатою близько 1,5 мільйона євро на рік.