2 червня 2025 09:42

ПСЖ випереджає "Реал" у боротьбі за Мастантуоно. Луїс Енріке вже кілька разів спілкувався з 17-річним вінгером "Рівер Плейт"

Франко Мастантуоно став ближчим до переходу в «ПСЖ», ніж у «Реал».

"Реал" втратив лідируючу позицію у боротьбі за 17-річного атакуючого півзахисника "Рівер Плейт", повідомляє As.


Тепер «ПСЖ» завдяки роботі радника зі спортивних питань Луїша Кампуша та наполегливості головного тренера парижан Луїса Енріке, котрий кілька разів особисто спілкувався з талановитим гравцем, став фаворитом на підписання Мастантуоно.

Франко завжди хотів перейти до «Реалу», але директору «вершкових» Сантьяго Соларі не вдалося переконати керівництво свого клубу у необхідності виплатити 45 мільйонів євро відступних за футболіста. Аргентинець все ще чекає на сигнали з Іспанії, але «ПСЖ» вже вдалося зламати початкове небажання футболіста переїжджати до Франції.


Якщо "Реал" не діятиме швидко, він втратить можливо підписати Мастантуоно. За правим вінгером уже деякий час уважно стежать топ-клуби Англії, Італії та Німеччини, але ПСЖ випереджає конкурентів. "Атлетико", який виявляв інтерес до гравця, відмовився від ідеї його придбання.

За "Рівер Плейт" Мастантуоно забив 10 голів і зробив 7 асистів у 61 матчі.