30 травня 2025 14:43

Український воротар "Інтер Маямі": "Моя мрія - одного дня зіграти за "Динамо", команду мого дитинства"

18-річний український голкіпер "Інтер Маямі" Дмитро Торубара дуже хоче виступати за "Динамо". Він став відомим, коли у післяматчевій серії пенальті в матчі за команду U-18 відбив 4 удари від "Далласа".


"Моя сім’я не дуже спортивна, нікого в професійному спорті не було. У мене завжди була мрія грати за "Динамо", але тоді батьки не бачили мого майбутнього у футболі. Не те, щоб вони не любили футбол, просто хвилювались за мене і хотіли, щоб я пішов перевіреним шляхом. Вони знали, що футбол – травмонебезпечний вид спорту і хотіли вберегти від цього, тому в академії "Динамо", "Шахтаря" я не пробувався, але завжди хотів. Моя мрія: одного дня зіграти за "Динамо" Київ, команду дитинства.


Мені дуже подобається Америка, дуже подобається Маямі. Це справді класне місто. Взагалі все чудово. Можливо, я б хотів залишитися тут жити, але з погляду футбольної кар’єри – у мене є цілі, пов’язані з "Динамо", з АПЛ, тож, сподіваюся, все ж поїду звідси – колись, у свій час. Але для життя, як на мене, Маямі – ідеальне місто. І клімат, і загалом усе тут мені дуже подобається.


Виклик до збірної – це моя найбільша ціль на зараз. Навіть не перша команда "Інтер Маямі", а саме виклик до юнацької збірної України. Це для мене надзвичайно важливо.

Бачу себе тільки у футболці збірної України. Я не думаю, що у своєму житті коли-небудь вийду на поле за іншу національну команду, крім України", - зізнався Торубара.


Фото - Instagram