11 травня 2025 12:08

Директор з медіа "Іпсвіча" – про інцидент із прапором України: "Це помилка у судженні стюарду – вона ніяк не відображає позицію клубу"

Директор з медіа та комунікацій «Іпсвіча» Маркус Неш в ексклюзивному коментарі Tribuna.com пояснив, чому журналісту Ендрю Тодосу не дали пронести український прапор на матч 36-го туру АПЛ «Іпсвіч» - «Брентфорд» (0:1).


«Ми хотіли б чітко заявити, що це була помилка в судженні стюарда. Цього не мало статися.


«Іпсвіч Таун» раніше висловлював свою підтримку народу України, і ця окрема помилка жодним чином не відображає позицію клубу. Ми надамо подальші рекомендації та навчання, щоб такі інциденти не повторювалися.


Для довідки, ми безперечно висловлювали підтримку Україні. Даємо вам контекст, що це справжня помилка (Неш надав публікації про акції «Іпсвіча» на підтримку України (1,2) – прим.)

Розміщення конкретного прапора відхилено через відсутність пожежного сертифіката. Ми продовжуватимемо співпрацювати з нашими стюардами, щоб забезпечити чітке донесення інформації», - сказав Неш.