14 лютого 2025 12:02
2

Блогер: "Кожен з гравців "Динамо" за інтенсивністю просів, але завдяки синергії команди все виглядає краще, ніж рік тому"

Ведучий програми "ТаТоТаке" Михайло Смоловий оцінив індивідуальний та командний прогрес гравців "Динамо".

"Зараз у цей рік в Шовковського не було великого обсягу тренувальних сесій, які потрібні, тому що ці сесії з'їдалися переїздами.


Тому дуже складно говорити, що хтось з футболістів додав, навпаки, якщо зараз підняти розширені метрики і порівняти футболістів "Динамо" зараз та два роки тому, це небо і земля.


За інтенсивністю втратили всі, але війна зараз є. І це головна проблема для "Динамо", головна проблема для інших команд. Що потрібно зараз змінювати підходи до фізичної форми і змінювати їх з урахуванням того, що футболісти недовідновлюються, що вони сплять менше, що в них тренувальних сесій менше. Зараз поки цього не відбувається.


Тому чесно і відверто я не можу сказати, що хтось з футболістів "Динамо" дуже сильно спрогресував. Тому що кожен з них за інтенсивністю просів, а відповідно вони вже не можуть виконувати ті обсяги, які вони виконували раніше.


Зросла ефективність деяких футболістів - це так, про це можна говорити. В окремих епізодах умовний Ванат став краще розпоряджатися м'ячем, але все одно, якщо говорити про дистанцію більш загальну, то дуже складно виділити когось, хто б додав. Треба більше говорити про командну синергію, тобто коли не може додати хтось один, але за рахунок цієї синергії декількох футболістів це виглядає більш симпатично, ніж рік тому", - вважає Смоловий.

У Смолового є освіта журналіста? Чи аккредитація журналіста. Я про це не чув, тому трошки дивно. Виглядає, наче, будь хто щось говорить публічно, стає від цього журналістом, але це ж не так.
Сховати
Football forever, Смоловий - блогер, але ніяк не журналіст. Бо інакше він би дотримувався журналістської етики, не допускав би нецензурщини у своїх дописах, не давав би гравцям Динамо образливих прізвиськ. Зараз Смолового читати стало нецікаво. Деградує?