Тренер "Плімуту" про перемогу над "Ліверпулем" у Кубку Англії: "Тепер ми є частиною історії клубу. Таку гру ми любимо - сказав гравцям насолодитися моментом"
Тренер "Плімуту" Мирон Місліч назвав історичною перемогу над "Ліверпулем".
"Плімут", який займає останнє місце в Чемпіоншипі, обіграв "Ліверпуль" (1:0) у 4-му раунді Кубка Англії.
«У мене немає слів, хоча мені зазвичай кажуть, що я промовистий! Цей момент є важливим для нас. Ще один розділ в історії «Плімуту». Хлопці сьогодні виступили фантастично.
Це важливий момент, і я думаю, що усвідомлюю це, коли повернуся додому і зможу відпочити. Це гра, яку ми любимо, і іноді тренери сумують за такими моментами. Я теж хочу насолодитися цим.
Чарівний день для нас. У роздягальні я сказав гравцям, щоб вони насолодилися ним. Тепер ми частина історії «Плімуту»... Але не забувайте, що в середу ми маємо зіграти знову [у Чемпіоншипі], і ми це зробимо», – сказав Міслич.