25 червня 2024 21:34

"Лукаку – це такий хлопець, як Саленко‎". Леоненко згадав захисника "Динамо", який нейтралізував бомбардира збірної Бельгії

Колишній футболіст київського Динамо, а нині експерт Віктор Леоненко висловився щодо потужності Бельгії в нападі напередодні їх матчу зі збірною України.

Віктор Леоненко поділився своїми думками щодо атакувальної лінії збірної Бельгії, яка зіграє останній тур групового етапу Євро-2024 проти України.

Експерт відзначив, що для протидії Лукаку потрібно, як мінімум два захисники, але й не варто забувати про півзахист бельгійців, які можуть вдало зіграти у вільній зоні. Також колишній форвард згадав часи, коли Євген Хачеріді успішно грав проти Ромелу.

«Зараз так не грають, діють у лінію, яку насичують кількісно. А Лукаку свого часу нейтралізував Хачеріді. Інших прикладів я не знаю. У нашому випадку на нейтралізацію бельгійського форварда потрібно двоє футболістів.

До нього підступитися важко, має бути підстрахування. Бажано в опорній зоні. Там, звідки Тілеманс румунам забив. Один ззаду не пускає, інший блокує ймовірні передачі в опорній зоні. Лукаку – це такий хлопець, як Саленко. Той, щоправда, біг, і, як кажуть, на плечах ще когось ніс», – заявив Леоненко для Футбол 24.