17 червня 2024 23:17
2

"Бездушнішого матчу в історії національної збірної я не бачив". Команда Реброва довела Циганика до сліз

У понеділок, 17 червня, збірна України програла Румунії з рахунком 0:3 у поєдинку першого туру групи Е Євро-2024.


Такий результат прокоментував журналіст Ігор Циганик, згадавши свої нещодавні слова.

«Я криком кричав протягом останніх тижнів: «Не називайте це найталановитішим поколінням в історії українського футболу. Не називайте це найкращою збірною в історії українського футболу». Тому що це рано.

Навіть якщо так і є, то давайте про це поговоримо після чемпіонату Європи. Ці люди просто не мають можливості впоратися з тим тиском, який на них падає».

Ведучий відзначив відсутність патріотичного елементу в українських футблістах.

«Вони не бачать того, що відбувається тут. Переважна більшість грає в футбол за кордоном, отримує задоволення, дехто з них навіть стає хорошими футболістами.

Але коли ти приїжджаєш і одягаєш футболку національної збірної, не треба галасливими словами про це говорити. Треба доводити це на футбольному полі. Треба важко працювати заради своєї батьківщини, яка дала тобі життя».

Експерт зізнався, що ця гра збірної довела його до сліз.

«Я говорю емоційно, сльози на очах від якоїсь безнадійності і безсилля. Що сьогодні було – важко взагалі пояснити. Я розумію всіх вас. Насправді бездушнішого матчу в історії національної збірної я не бачив.

Це складно. Це наш, як я вважаю, найслабший суперник. Далі буде ще складніше. Ми не готові до Євро ментально і психологічно», – розповів журналіст в ефірі програми «Циганик LIVE».
было очевидно что команда села в ту телегу которую ей снарядили ВСЕ!-вы самые,самые,самые...и даже после пропущенного продолжали в ней ехать
надеюсь раздуплились и со словаками сыграют (не надо их сразу в анус переводить ) и реализуют себя
Та повно таких ігор було, забули як Шевченко з Пятовим-Кучером, Ракіцьким, Матвіенком Мальті програв?