17 червня 2024 22:16

Федецький – про поразку збірної України проти Румунії: "Давайте не будемо запускати хейт"

Колишній гравець збірної України Артем Федецький прокоментував для Tribuna.com поразку в матчі з Румунією (0:3) у першому турі Євро-2024.


«Розумію, що це за матчі, коли готуєшся на одне, а виходить кардинально зовсім інше. Розумію зараз стан гравців. Емоції – ніби сам грав, програв, злість сама на себе. Думаю, таке має бути у гравців. Адже неприємно, дуже неприємно. Зараз може политися багато критики, до цього треба теж бути готовим.

Але, як не крути, у нас є ще два матчі. Хоча ми весь час говоримо, що в нас є два матчі, потім ще один. Але з усім тим: давайте не будемо запускати хейт. Бо в нас у людей є така погана риса, що якби виграли, то одразу б сказали, що треба порозбирати по топ-клубах Європи.

Ну склалося, як склалося. Думаю, хлопці так само налаштовувалися на позитивний результат. Але є те, що є. Тут навпаки зараз треба більше гуртуватися, об’єднатися всім разом. У нас не має бути команда зірок – у нас має бути команда-зірка роботяг.

Хочу зробити комплімент Румунії. Вони просто шикарно відіграли, попри тотальну перевагу на хвилині 20-й, десь більше ніж у 5 разів у наших було передач. Але, на жаль, було мінімум гольових моментів, але старалися десь розкрити потужний захист суперника. Ну, не виходило десь.

Думаю, це більше робота для тренерів проаналізувати, чому так вийшло. Звичайно, не хочеться говорити, що румуни – збірна не сильна. Хороша збірна, вони себе показали єдиним колективом, чого не вистачало нашим футболістам.

Вважаю, є два матчі, де треба взяти волю в кулак. Сісти, поговорити, розібратися. І наступного матчу показати зуби, характер, що ми справді одна команда. Зробити правильні висновки й рухатися далі. Два матчі у нас є, як не крути», – сказав Федецький.