16 червня 2024 10:14
1

Трамп погрожує згорнути подальшу допомогу Україні "ще до того, як зайде у Білий дім"

Фото - https://depositphotos.com/ua/


Експрезидент США Дональд Трамп на передвиборчому заході розкритикував масштаби підтримки України, при цьому перекрутивши факти, та заявив, що у разі перемоги одразу "розв'яже питання" з цим.


Джерело: Трамп заявив на передвиборчому заході у Детройті, організованому ініціативою Turning Point USA, фрагменти якого опублікували в Twitter, "Європейська правда"


Деталі: У своєму виступі Трамп розкритикував допомогу Україні, запити якої "ніколи не припиняються".


"Зеленський, можливо, найкращий агент з продажів серед усіх політиків, які будь-коли жили. Щоразу як він приїздить у нашу країну, він їде звідси з 60 мільярдами доларів", – заявив експрезидент.


Трамп продовжив, що йому "подобається Зеленський" через те, як він вчинив під час скандалу, що спричинив першу спробу імпічменту Трампа, і після того знову повторив першу тезу.


"Щойно, чотири дні тому, він поїхав з 60 мільярдами. Він приїжджає додому й оголошує що йому треба ще 60 мільярдів. І це ніколи не припиняється, ніколи не припиняється. Я розв'яжу питання з цим ще до того, як зайду у Білий дім як президент. Ще будучи обраним президентом, я розв'яжу питання з цим", – заявив Дональд Трамп.


Довідково: Зеленський останній раз був у США в грудні 2023 року, а не "чотири дні тому", а фінансування на підтримку України у розмірі 61 млрд доларів було погоджене лише раз – у ширшому проєкті щодо фінансування на заходи нацбезпеки, схвалення якого у Конгресі розтяглося на довгі місяці через суперечки щодо південного кордону.

лучший агент Украины -это Байден который положил всего себя для помощи Украине без которой уже давно (примерно через две недели после нападения параши) -Украине настал бы каюк! а вот зэ-иуда и трамп как раз таки лучшие агенты но кремля