16 червня 2024 09:02

Реброву на замітку: румунський тренер назвав вразливе місце збірної України перед стартом Євро-2024

Колишній тренер збірної Румунії Ойген Неаго висловився щодо матчу проти збірної України, а також назвав слабке місце команди Сергія Реброва.


Екснаставник збірної Румунії Ойген Неаго вважає, що Румунія близька до рівня України, тому поєдинок пройде цікаво. Також фахівець розповів, які сильні сторони мають синьо-жовті.


«Я думаю, що збірна Румунії за своїм рівнем близька до збірної України і тому ми можемо провести з нею дуже гарну гру та можемо розраховувати на добрий результат. Команда буде налаштована на перемогу у понеділок. Що стосується нашого суперника, то збірна України має технічних футболістів і в середній лінії, і в нападі, які можуть дестабілізувати будь-яку команду».


На думку Неаго, збірна України має слабке місце в центральній лінії захисту. Він заявив, що під час втрати м’яча футболісти в тій зоні виглядають не надійно.


«Однак у грі збірної України є й уразливе місце. Команда Реброва має проблеми з центральними захисниками, я побачив їх ненадійними. Коли вони втрачають м'яч, то у оборони української збірної відразу виникають проблеми», — наводить слова Неаго ProSport.