11 червня 2024 14:03
1

Олег ФЕДОРЧУК: "Ребров на 90 відсотків вже визначився зі складом на Румунію"

11 червня національна збірна України з футболу проведе заключний контрольний матч перед Євро-2024 – з Молдовою.


Відомий в минулому тренер, а нині – знаний експерт Олег Федорчук в розмові з кореспондентом Sport.ua поділився своїми очікуваннями від сьогоднішнього протистояння в Кишиневі:

– Не вірте тим, хто стверджує, що результат в спарингах – не важливий. В футболі дрібниць не буває, ось чому треба завжди намагатися добиватися позитивного підсумку. Як на мене, дуже важливо контрольний матч з Молдовою завершити на мажорній ноті, щоб з гарним настроєм повернутися до Німеччини й готуватися до стартового протистояння з Румунією.

– Сергій Ребров на перед матчевій прес-конференції сказав, що він дасть можливість зіграти тим підопічним, в яких не було достатньої ігрової практики.
– Знаєте, для Реброва зараз важливо, аби підопічні, передусім, знаходилися в однаковому функціональному стані. Ба більше, думаю, що керманич вже відсотків на 90 визначився хто вийде в старті з Румунією.

– А на ваш погляд, з якими позиціями в Реброва ще є невизначеність?
– Як на мене, хто зіграє зліва в захисті, бо Віталій Миколенко та Олександр Зінченко ще перебувають не в бойовій спортивній формі. Хоча на цій позиції ще може зіграти Микола Матвієнко, а в центрі оборони можна дати шанс Олександру Сватку.

– Які вразливі місця кидалися в вічі в українській збірній в контрольних матчах з Німеччиною та Польщею?
– Ще немає зіграності між опорними півзахисниками та стоперами, але неприємно здивувала наша безпорадність при розіграші стандартних положень біля своїх воріт. Ці недоліки треба оперативно усунути.

– На що можуть розраховувати підопічні Сергія Реброва на Євро-2024?
– Вихід з групи – це реально. Далі багато буде залежати від жеребкування. Потрапляння до чільної вісімки буде неабияким здобутком.


Фото - СК Дніпро-1

Ребров телефонує Федорчуку і доповідає йому на скільки процентів визначився зі складом