11 червня 2024 12:35

Андрій ТЛУМАК: "Зараз "Карпати" не готові озвучити плани на сезон - прийдуть гравці, тоді будемо розуміти, які завдання можемо ставити"

Виконавчий директор «Карпат» Андрій Тлумак ексклюзивно для Tribuna.com прокоментував, які завдання керівництво ставитиме перед командою в новому сезоні в УПЛ, висловився про інфраструктуру клубу та про дербі з «Рухом».


- Які завдання керівництво ставитиме перед командою в новому сезоні в УПЛ?

- Буде зустріч перед самим сезоном, тоді й озвучимо. Зараз ще не готові. Подивимось, які прийдуть гравці, а тоді вже будемо остаточно розуміти, які завдання можемо ставити.

- Інфраструктурно «Карпати» готові до УПЛ? Яка ситуація з розбудовою клубних обʼєктів?

- База вже рік функціонує, вона в ідеальному стані. Стадіон «Україна» відповідає рівню гри в Премʼєр-лізі. Зараз ми ще плануємо будівництво дитячих полів. В плані розвитку у нас все йде за планом, жодних проблем.

- Не можу не запитати про суперництво з «Рухом», з яким «Карпати» тепер в одному дивізіоні. Чи принциповим для клубу буде це протистояння?

- Будь-який матч команд з одного міста принциповий. Це дербі. Але виграти понад усе — такого не буде. Хоча як ми, так і «Рух», хочемо перемогти та бути на коні, - сказав Тлумак.


Фото - ФК «Карпати»