11 червня 2024 11:17

На Netflix вийшов фільм "ЕПІЗОДИ: Україна на Мундіалі" про чемпіонат світу з футболу-2006

Напередодні Євро-2024 на Netflix вийшов документальний фільм «ЕПІЗОДИ: Україна на Мундіалі», який є частиною серіалу «ЕПІЗОДИ» від студії KNIFE! Films.


Це виснажлива історія про безпрецендентну участь української збірної з футболу на Чемпіонаті світу 2006. Важкий шлях команди на чолі з Олегом Блохіним, сильні противники та вирішальний матч між Україною та Швейцарією. Автори серіалу – режисер Артем Григорян та продюсер Максим Сердюк.

У фільмі «ЕПІЗОДИ: Україна на Мундіалі» використані архівні матеріали, ексклюзивні інтерв’ю та коментарі безпосередньо учасників тієї збірної. Зокрема, в епізоді знялися Андрій Шевченко, Олександр Шовковський, Артем Мілевський, Руслан Ротань, Владислав Ващук, Артем Франков, Віктор Вацко, Святослав Вакарчук, Галина Вініченко та багато інших.

«Лімітований прокат фільму в “Планеті кіно” перевищив наші очікування: “Україна на Мундіалі” справила саме те драматичне та ностальгійне враження, на яке ми розраховували, а сам прокат довелось продовжити через попит глядача. Ми щиро сподіваємось, що вихід фільму на Netflix дасть змогу пережити ці емоції кожному та знову повболівати за нашу футбольну збірну», – зазначає Максим Сердюк, продюсер фільму.

Відтепер подивитися фільм на Netflix зможе кожен українець, щоб надихнутися на підтримку нашої збірної на Євро-2024, який пройде з 14 червня по 14 липня в Німеччині.

Документальний фільм «ЕПІЗОДИ: Тінь Чорнобиля» про створення культової комп’ютерної гри S.T.A.L.K.E.R. доступний з 12 червня ексклюзивно на «Київстар ТБ». Пізніше там також з’явиться фільм «ЕПІЗОДИ: Не перемикайтесь» про українські телешоу нульових.

__


KNIFE! Films – українська студія, яка створила популярний документальний серіал «СПАЛАХ», а також фільмів «Далі» та «Історії українського IT». Також KNIFE! Films анонсували вихід у широкий прокат документального фільму “Яремчук: Незрівнянний світ краси” про першу українську-попзірку.