26 травня 2024 22:29

Збірна України U-17 завершила виступ на Євро-2024 дебютною перемогою над Кіпром

У неділю, 26 травня, збірна України U-17 обіграла одноліток з Кіпру (2:0) у рамках третього туру групового етапу Євро-2024 на Кіпрі. Підопічні Юрія Мороза красиво покинули турнір.

Цей поєдинок вже не мав турнірного значення ні для синьо-жовтих, ні для господарів турніру, адже обидва колективи втратили шанси на плей-оф за підсумками двох стартових матчів.

Україна відкрила рахунок на 30-й хвилині силами Дмитра Богданова. Він отримав м’яч після довжелезної передачі зі своєї половини поля від Максима Баршака та реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером, красиво перекинувши його.

На старті другого тайму той же Богданов встановив остаточні цифри на табло, реалізувавши пенальті.

Євро-2024 U-17. Третій тур. 26 травня. 20:30. Ларнака. Стадіон «АЕК Арена».

Україна – Кіпр – 2:0

Голи: Богданов, 30, 48

Підсумкова турнірна таблиця групи А

Таким чином, збірна України посіла третє місце в групі, набравши три очки у трьох зустрічах.
У плей-оф вийшли Чехія і Сербія, які в очному матчі (4:3) визначили переможця групи.