25 травня 2024 23:56

"Реал" розписав мирову з "Бетісом" у завершальному турі Ла Ліги

У матчі 38-го туру чемпіонату Іспанії мадридський Реал зіграв внічию з Бетісом з рахунком 0:0.

У першому таймі гостям вдалося відкрити рахунок, але взяття воріт було скасовано після втручання VAR. Після перерви ще один м'яч Бетіса не було зараховано через офсайд. Цікаво, що цей матч став прощальним для півзахисника Реала Тоні Кроос на Сантьяго Бернабеу.

Український голкіпер Реала Андрій Лунін потрапив до заявки на цю зустріч, але всю гру провів у запасі. Ворота Бланкос захищав Тібо Куртуа, а у другому таймі замість бельгійця вийшов Кепа Аррісабалага.

Реал достроково став чемпіоном Іспанії, Бетіс у турнірній таблиці посів сьоме місце, яке дає право зіграти у Лізі конференцій наступного сезону.

Попереду мадридський клуб має фінал Ліги чемпіонів проти Борусії Д, який відбудеться 1 травня на Уемблі.