25 травня 2024 19:03

"Манчестер Юнайтед" обіграв "Манчестер Сіті" у фіналі Кубка Англії

У фінальному матчі Кубка Англії Манчестер Юнайтед обіграв Манчестер Сіті з рахунком 2:1. Зустріч відбулася у Лондоні на стадіоні Вемблі.

Червоні дияволи зуміли оформити комфортну перевагу за підсумками першого тайму. Спочатку Алехандро Гарначо скористався з помилки оборони Манчестер Сіті, а потім свій гол забив Коббі Мейну.

Після перерви підопічні Пепа Гвардіоли створили кілька добрих моментів для взяття воріт, але Ерлінг Холанд влучив у штангу, а в інших епізодах успішно діяв голкіпер МЮ Андре Онана. На 87-й хвилині городяни таки відіграли один м'яч зусиллями Жеремі Доку.

Манчестер Юнайтед у 13-й раз у своїй історії став переможцем Кубка Англії. Завдяки цій перемозі Червоні дияволи кваліфікувалися до Ліги Європи наступного сезону.

Нагадаємо, Манчестер Сіті цього сезону став чемпіоном Англії. Манчестер Юнайтед фінішував лише на восьмому місці у турнірній таблиці АПЛ.