25 травня 2024 13:23

В’ячеслав ФРІДМАН: "Якщо у Максимова буде бажання піти - відпустимо. Може, підуть Піхальонок та Гуцуляк"

Комерційний директор «Дніпра-1» В’ячеслав Фрідман прокоментував Tribuna.com чутки, що в клубі 4-місячна заборгованість по зарплаті.


- Зарплата уже нарахована, в понеділок-вівторок буде.

- Зарплата за ці чотири місяці?

- Та ні, ми платимо з відставанням в три місяці. Так воно йде весь час, це ніяка не новина - це вже роками мусується. Хочемо в найближчий місяць довести до двох місяців.

- Була також інформація, що Максимов залишить команду після сезону.

- Не знаю. У нього контракт, в ньому написано - якщо четверте-пʼяте місце, то контракт автоматично продовжується. Якщо шосте, то ми тиснемо один одному руки і розходимось. Якщо у нього буде бажання піти, посівши четверте-пʼяте місце, то теж відпустимо. Нема запитань.

Я не чув про його бажання піти. Нам він таких заяв не робив. Сезон закінчиться - сядемо й поговоримо. Як він буде працювати далі, чи готовий працювати з молоддю. Побачимо.

- На минулій пресконференції Максимов сказав, що в клубі все вирішує одна людина. Ви розумієте, кого він мав на увазі?

- Ні, не розумію. У нас нема однієї людини. Все вирішують Андрій Русол і Вʼячеслав Фрідман. Сьогодні ми вдвох вирішуємо політику клуба. На найближчий час.

- І по гравцях, яких чутки відправляють у різні клуби. Філіппов, Сваток, Рубчинський, Піхальонок...

- Когось відпустимо. Сватку вже 30, хай пограє десь. Чому ні? По Філіппову роздумуємо, він роздумує. Але нема такого, що багато гравців підуть - у футболістів є контракт, ніхто просто так не піде.

Може, піде Піхальонок, Гуцуляк - в них контракти скоро закінчуються, їх треба продавати. Це звичайне життя футбольного клубу. Хтось нам не потрібен, закінчується контракт, вікові гравці, нема сенсу продовжувати, - сказав Фрідман.