25 травня 2024 00:01

Феєрія українців: хет-трик Довбика та дубль Циганкова допомогли "Жироні" перемогти з рахунком 7:0

Сьогодні, 24 травня, відбувся поєдинок в рамках 38-го туру Ла Ліги, в якому між собою зустрілися Жирона та Гранада.

У стартовому складі каталонців вийшли українські легіонери Артем Довбик та Віктор Циганков.

Спочатку Віктор Циганков асистував на Еріка Гарсію, а вже через три хвилини відзначився і сам.

У другому таймі Циганков забив другий гол, замкнувши простріл Савіо. За дві хвилини після цього Віктор залишив поле.

Довбик наприкінці першого тайму реалізував пенальті, а по перерві реалізував вихід сам на сам. Після цього наш гравець віддав гольову передачу на Стуані і ще раз відзначився з позначки.

Завдяки дублю Циганков випередив Сергія Реброва та Євгена Коноплянку (по 10 голів), а також зрівнявся з Андрієм Ярмоленком у списку найкращих українських бомбардирів в топ-5 європейських ліг (по 11 голів).

Більше них на цьому рівні забивали тільки Андрій Шевченко (136), Андрій Воронін (53), Руслан Малиновський (28), що відзначився у сьогоднішній грі з Болоньєю, Артем Довбик (24) і Олександр Заваров (17).

Чемпіонат Іспанії. 38-й тур

Жирона – Гранада – 7:0

Голи: Гарсія, 30, Циганков, 33, 54, Довбик, 44 (пенальті), 75, 89 (пенальті), Стуані, 78.

Жирона закінчила чемпіонат на рекордному для себе третьому місці і наступного сезону вперше зіграє в Лізі чемпіонів.

Артем Довбик знову очолив бомбардирські перегони чемпіонату Іспанії, випередивши норвежця Александера Сорлота (24 голи проти 23-х). При цьому форвард Вільярреалу може покращити свою статистику у завтрашній грі з Осасуною.