19 травня 2024 22:36

Циганков – найкращий гравець "Жирони" у матчі з "Валенсією", Яремчук – найгірший

«Жирона» перемогла «Валенсію» у гостьовому матчі 37-го туру чемпіонату Іспанії – 1:3.

У грі взяли участь відразу три українських футболісти – Роман Яремчук, Артем Довбик та Віктор Циганков.

Роман Яремчук вийшов на заміну на 61-й хвилині матчу та отримав найнижчу оцінку від статистичного порталу SofaScore серед обох команд – 5.8. На рахунку українця 2 точних паси з 2 (100%), 2 виграні дуелі з 4, 0 ударів у площину воріт з 2.

Артем Довбик провів на полі 79 хвилин, отримав оцінку у 6.9. На його рахунку 7 точних пасів з 8 (88%), 0 виграних дуелей з 3, 1 удар в площину воріт, який закінчився голом.

Віктор Циганков отримав оцінку у 8.5 балів та став найкращим гравцем матчу. На його рахунку 1 асист, 44 точних паси з 52 (85%), 2 удари повз ворота, 1 удар в каркас воріт, 2 успішних спроби дриблінгу.