18 травня 2024 11:59

Де Дзербі готовий продовжити контракт з "Брайтоном", але хоче підсилення команди

Головний тренер «Брайтона» Роберто Де Дзербі заявив, що, попри чутки, не має наміру залишати клуб.


За інформацією The Athletic, італієць двічі зустрічався з власником «Брайтона» Тоні Блумом. Тривають обговорення для узгодження планів посилення команди в літнє трансферне вікно.

«Перш за все ми з керівництвом повинні поговорити та проаналізувати ситуацію.

Якщо ви запитаєте мене, чи є клуб, який може змінити мою думку, то ні. Якщо я кажу, що немає жодного клубу, який може змінити мою ідею, то за мною не стоїть жоден клуб. Я завжди був чесним.

Але ми вийшли в Лігу Європи, і я хотів би мати відмінний результат щороку. Перш за все тому, що я не можу прийняти менше для себе.

Якщо я залишуся в «Брайтоні», то хочу кожного сезону досягати найвищої мети, якої ми можемо.

Я буду вдячний Тоні до кінця свого життя, тому що він дав мені шанс працювати в АПЛ, працювати в «Брайтоні», знати моїх гравців і вболівальників.

Ніхто не може цього скасувати. Можна не погоджуватися щодо трансферного ринку, цілей команди, організації клубу. У будь-якому випадку власник важливіший за тренера. Тренер може сказати свою думку, і я завжди хочу сказати свою думку, тому що я вважаю, що маю на це право.

Я завжди працюю на благо клубу, а не заради чогось іншого. І тоді, коли ми поговоримо, я не думаю, що будуть проблеми», - сказав Де Дзербі.

Нинішній контракт 44-річного фахівця розрахований до літа 2026 року.

Раніше повідомлялося, що Де Дзербі - наразі єдиний кандидат «Баварії» на посаду головного тренера.