18 травня 2024 09:30

"Сподіваюся, у них є до нас повага". В'ячеслав Суркіс розповів про своє ставлення до "Шахтаря"

Воротар «Динамо» U-19 В’ячеслав Суркіс розповів про своє ставлення до «Шахтаря».


– У якому віці гравець «Динамо», дитячої команди, розуміє, що матчі зі «Шахтарем» – це щось особливе?


– Це починається з академії, з U-14. Моя перша гра проти «Шахтаря» була в U-13, ми тоді зіграли 0:0 і програли по пенальті. Але знаєте, у нас ніколи не було такого… На полі ми може принципові суперники, але за полем у нас є повага до них. Сподіваюся, у них є до нас повага. Тому що ми граємо в одній збірній і представляємо єдину команду – Україну. Ми повинні перемагати разом. Кожен буде зі мною згоден, що без «Динамо» не буде «Шахтаря», а без «Шахтаря» не буде «Динамо».


– Чи є у тебе друзі чи товариші у «Шахтарі»? У U-19, наприклад.


– Ну щоб таких найкращих друзів, то немає. Але коли ми в одній збірній, то ми всі гарно спілкувалися і разом проводили час. Все нормально між нами.


– Останній матч з «Шахтарем» – найпекельніший за всю історію, в яких ти грав?


– Враховуючи всі історію, думаю, що так. Була дуже висока напруга. Ми розуміли, що поразка для нас означатиме чемпіонство «Шахтаря» на 99,9%. Ми були налаштовані лише на перемогу. Цей матч, можна сказати, був такий напружений лише через те, що була на трибунах і після матчу. Якщо взяти усі матчі, то на полі були значно напруженіші поєдинки. Наприклад, коли ми перемогли 2:0, це було в листопаді, грали на базі «Динамо», був також дуже напружений матч.


– Були колись епізоди, коли між гравцями були на полі міні-бійки?


– Міні-бійки є у всіх командах. Ми можемо грати з будь-якою командою, і може бути сутичка. Але щоб щось таке серйозне було між нами – я такого не можу пригадати.