12 травня 2024 15:03

"Олександрія" обіграла "Дніпро-1" та подарувала бронзу "Кривбасу": команда Ротаня відірвалася від зони стикових матчів

Матч 28-го туру української Прем'єр-ліги, в якому Олександрія приймала Дніпро-1, відбувся в неділю, 12 травня і завершився перемогою господарів поля (1:0).

Господарі вийшли вперед у середині першого тайму – після серії відскоків та рикошетів м'яч у ворота відправив Денис Шостак. Це дебютний гол 21-річного хавбека у професійній кар'єрі.

Незабаром бразильський форвард Олександрії Хуан Альвіна Безерра міг збільшити перевагу, коли вийшов віч-на-віч з голкіпером гостей Євгеном Волинцем, але м'яч після його удару влучив у перекладину.

У середині другого тайму на заміну у складі Дніпра-1 вийшов півзахисник національної збірної України Олександр Пихаленок, який пропустив останні чотири гри через травму.

Дніпрянам так і не вдалося відігратися, внаслідок чого вони втратили шанси на медалі чемпіонату України. Криворізький Кривбас гарантував собі як мінімум бронзу за підсумками сезону.