9 травня 2024 08:06

Нойєр про виліт "Баварії": "Будь-хто, хто грав у футбол, знає, що я відчуваю. Дуже гірко, ми бачили себе у фіналі"

Мануель Нойєр висловився про виліт «Баварії» у півфіналі Ліги чемпіонів.

Мадридський "Реал" вийшов у фінал Ліги чемпіонів, обігравши мюнхенський клуб (2:1, 4:3 за сумою двох матчів). «Баварія» завершить сезон без трофеїв уперше із сезону-2011/12.

На 88-й хвилині Нойєр зробив результативну помилку, після якої Хоселу зрівняв рахунок. Голкіпер не зумів утримати м'яч у руках після удару Вінісіуса.

«Будь-який, хто колись грав у футбол, знає, що я зараз відчуваю. Те, що нас вибили на останніх стадіях, коли ми вели 1:0 до 85 хвилини, дуже гірко.

Ми зробили один крок до Лондона, ми бачили себе у фіналі. А тепер у мене просто немає слів», – сказав голкіпер «Баварії» Нойєр.