28 квітня 2024 22:07

"Байєр" забив 16 голів на 90-й хвилині і пізніше цього сезону. Команда Алонсо забиває 2,76 гола за гру – найкращий показник у топ-5 лігах

Підраховано кількість голів "Байєра" на останніх хвилинах матчу.

Учора в матчі 31-го туру "Байєр" завдяки голу на 96 хвилині зіграв унічию зі "Штутгартом" (2:2) і продовжив свою безпрограшну серію до 46 матчів.

RMC Sport навів статистику пізніх голів "Байєра", які отримали назву "Хабі-тайм".

За їхніми підрахунками, команда Хабі Алонсо, яка забила 127 голів у всіх змаганнях, має найкращу атаку в п'яти провідних європейських лігах з показником 2,76 гола за гру, 16 м'ячів (12,5%) «Байєр» забив на 90-й хвилині та пізніше.

Гол Роберта Андріха в суботу став одинадцятим голом на 90-й плюс хвилині, що безпосередньо вплинув на результат.

12 із цих 16 голів було забито у 2024 році, це понад чверть (26,1%) усіх голів ліверкузенців із січня. Цього року голи до «Хабі-тайму» принесли «Байєру» 7 очок у Бундеслізі.

Крім того, після 80-ї хвилини «Байєр» забив 29 зі 127 голів, або 22,8% від загальної кількості. 18 із них було забито у 2024 році, або 39,1% від загальної кількості голів за цей період.