24 квітня 2024 08:44

Маурісіо Почеттіно – про 0:5 від "Арсенала": "Команда продемонструвала недостатню здатність чинити опір, ось у чому проблема"

Головний тренер «Челсі» Маурісіо Почеттіно прокоментував поразку від «Арсенала» (0:5) у перенесеному матчі 29-го туру АПЛ.


«Я думаю, що ми почали гру не дуже добре. Ми пропустили гол, а потім нам було важко оговтатися від цього гола. Я думаю, що в першому таймі ми були конкурентоспроможними після 10-15 хвилини. (У другому таймі) ми не змогли підійти до гри так, як в першому таймі, і ми не боролися так, як нам потрібно було боротися, а потім, коли «Арсенал» забив третій м'яч, їм було легко контролювати гру.


Ми дуже добре грали проти «Манчестер Сіті» (0:1), це була фантастична гра. Але через три дні (сьогодні) ми не боролися. Можливо, ми не були достатньо свіжими.


Несправедливо говорити про гравців, яких нам не вистачає. З початку сезону ми втрачали стільки гравців щотижня. Одна команда бореться за перемогу в АПЛ. Інша команда змагається з усіма обставинами, які ми маємо.


Команда продемонструвала недостатню здатність чинити опір, ось у чому проблема.


«Арсенал» – дуже хороша команда. Але я думаю, що ми дозволили їм грати. Ми дали всі можливості грати та створювати моменти. Тому ми дуже розчаровані. У деяких частинах гри це була рівна гра. Але ми занадто непослідовні», – сказав Почеттіно.