14 квітня 2024 17:25
1

Лунін розкритикував суддівство у матчі "Мальорка" – "Реал"

13 квітня відбувся матч 31-го туру Ла Ліги між командами «Мальорка» та «Реал» Мадрид. Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь королівського клубу.

Український голкіпер гостей Андрій Лунін вийшов на поле з перших хвилин та відіграв увесь поєдинок.

Лунін оформив кілька важливих сейвів, зокрема парирував удар Серхі Дардера на 74-й хвилині, але ледве не пропустив на гол на останніх секундах після дуелі з Ведат Мурікі.

У доданий арбітром час до другого тайму 29-річний форвард із Косова відгукнувся на високу подачу до штрафного майданчика. Лунін упіймав м'яч, але через зіткнення з Ведатом випустив його з рук і впав на газон. Мурікі пробив, але не влучив у порожні ворота. Головний суддя матчу ніяк не відреагував на епізод.

Як повідомляє видання DefensaCentral, Лунін залишився явно незадоволеним таким рішенням рефері:

«Це явний удар, явний фол. Цього не може бути», – сказав Лунін.

У поточному сезоні Андрій Лунін відіграв за «Реал» 26 матчів у всіх турнірах, пропустив 22 м'ячі та у 12 поєдинках зберіг ворота сухими.