13 квітня 2024 17:08

Незважаючи на гол Довбика. "Жирона" без Циганкова програла у матчі проти "Атлетіко"

У суботу, 13 квітня, у поєдинку 31 туру Ла Ліги мадридський Атлетико на своєму стадіоні Жирону. Зустріч завершилася вольовою перемогою господарів із рахунком 3:1.

Український нападник Жирони Артем Довбик вийшов у стартовому складі та відкрив рахунок на 4-й хвилині. Однак цей гол не допоміг каталонській команді.

Ще до перерви Атлетіко забив два м'ячі. Спочатку пенальті реалізував Антуан Грізманн, а у компенсований час до першого тайму відзначився Анхель Корреа.

У другій половині гри третій м'яч у ворота Жирони забив Грізманн, який оформив дубль.

Довбика було замінено на 83-й хвилині. Інший українець Жирони – Віктор Циганков – пропустив матч через травму.

Чемпіонату Іспанії

31-й тур

Атлетіко – Жирона – 3:1

Голи: Довбик, 4 (0:1). Грізманн, 34 – з пенальті (1:1). Корреа, 45+6 (2:1). Грізманн, 50 (3:1).