8 квітня 2024 23:53

"Інтер" на виїзді здобув вольову перемогу над "Удінезе"

Інтер у компенсований час обіграв Удінезе у виїзному матчі 31-го туру італійської Серії А – 2:1.

Чорно-сині домінували у першому таймі, але курйозним чином пропустили перед перервою. Лазар Самарджич з кута штрафного майданчика пробив низом, і м’яч рикошетом від Карлоса Аугусто закотився в дальній кут повз Яна Зоммера.

Фаворит відігрався невдовзі після поновлення гри. Голкіпер фріульців Мадука Окоє на виході запізнився до м’яча та звалив з ніг Маркуса Тюрама. Вирок виконав Хакан Чалханоглу.

Часу у команди Сімоне Індзагі залишалося достатньо, і свою гігантську територіальну перевагу вона встигла конвертувати у переможний гол: Лаутаро Мартінес з-за меж штрафного майданчика пробив у штангу, а Давіде Фраттезі безперешкодно зіграв на добиванні.

Інтер продовжує впевнено лідирувати у чемпіонаті – Мілан відстає на 14 очок. Команда з Удіне залишилася на 15-му місці в небезпечній близькості від зони вильоту.

У наступному турі Нерадзуррі приймуть Кальярі, а Удінезе вдома зіграє з ще одним грандом – Ромою.