7 квітня 2024 13:55

Рівно 25 років тому "Динамо" у півфіналі ЛЧ зіграло з "Баварією": УЄФА опублікував пам'ятне відео з матчу

Перший матч півфіналу Ліги чемпіонів сезону 1998/1999 між київським Динамо та мюнхенською Баварією (3:3) відбувся 7 квітня 1999 року на стадіоні НСК «Олімпійський».

Рівно 25 років тому Динамо зробило серйозну заявку на вихід у фінал Ліги чемпіонів – кияни у першому матчі зіграли у бойову нічию з Баварією. На два голи Андрія Шевченка та точний удар від Віталія Косовського німці відповіли взяттям воріт від Тарнату, Еффенберга та Янкера.

У річницю цього матчу УЄФА опублікувало у своїх соціальних мережах відео голів, які забивали українці. У другому поєдинку кияни мінімально поступилися німцям (0:1) та пропустили їх у фінал, де вони на останніх хвилинах віддали трофей Манчестер Юнайтед (1:2).

Кияни розпочинали свій шлях у тому сезоні ще з першого кваліфікаційного раунду, де було знищено Баррі Таун з Уельсу (8:0 та 2:1). Далі у серії пенальті була перемога над празькою Спартою (0:1 та 1:0, 3:1 за пенальті) та перше місце у групі з Лансом, Арсеналом та Панатінаїкосом.
Перед зустріччю з Баварією Динамо за сумою двох матчів зуміло пройти і мадридський Реал у чвертьфіналі (1:2 та 2:0).